Łyżki z mieszalnikiem do betonu są produkowane przez producenta z 30-letnim doświadczeniem, który dostarcza łącznie ponad 200 modeli specjalistycznego osprzętu do maszyn budowlanych. Wszystkie produkty są produkowane wg standardów ISO i posiadają certyfikat CE.

Oferujemy kompleksową usługę dostawy i uruchomienia mieszalnika do betonu na maszynie klienta. Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (w tym mobilny) z dostępem do części. Dysponujemy rozbudowaną halą serwisową, a nasz wykwalifikowany zespół zajmuje się naprawami maszyn budowlanych w pełnym zakresie, specjalizując się w hydraulice siłowej.

Dostarczamy do naszych klientów w całej Polsce kompletne mieszalniki do betonu, do wyboru następujące modele:

DSC_0352
Mieszalnik do betonu ML400

Budowa łyżki z mieszalnikiem

Nasze mieszalniki do betonu wyposażone są w silnik hydrauliczny (hydraulika Poclain Hydraulics, M+S) z przekładnią łańcuchową, płaszcz i lemiesz wykonane są z blachy jakościowej, trudnościeralnej, mieszadło ślimakowe wykonano ze stali Hardox. Standardowo mieszalnik jest wyposażony w zdejmowalną kratę zabezpieczającą z zębami do  rozrywania worków, elektrozawór sterujący siłownikiem do otwierania/zamykania zasuwy spustowej (standard).

Opcjonalnie dostępna jest rura spustowa o długości dwóch metrów, ułatwiająca rozprowadzanie mieszanki. Każdy mieszalnik jest wyposażony w mocowanie dedykowane do wybranej maszyny oraz przewody zasilające wraz ze złączkami.

Charakterystyka oferowanych mieszalników do betonu

DSC_0357
Mieszalnik do betonu ML500

Ważną kwestią decydującą w trakcie wyboru mieszalników jest profil łyżki umożliwiający szybkie i dokładne mieszanie, a jednocześnie załadunek tak jak w przypadku zwykłej łyżki ładowarkowej. Prosta, wydajna konstrukcja z jednym silnikiem hydraulicznym pozwala wyeliminować dodatkowy punkt, gdzie mogą pojawić się problemy z zasilaniem.

Kluczem do sprawnego funkcjonowania mieszalnika jest też odpowiedni dobór silników hydraulicznych do wielkości mieszalnika (a co za tym idzie maksymalnej ilości mieszanki) oraz podwójny lub potrójny łańcuch przenoszący napęd (w zależności od modelu) zapewniający sprawny i wytrzymały system przeniesienia napędu na ślimak i  zapewniający wysoki moment obrotowy ślimaka.

Wśród innych dostępnych na rynku urządzeń, nasze mieszalniki wyróżniają się najwyższą jakością spawów wykonywanych przez roboty spawalnicze, popartą dwuletnią gwarancją na wszystkie elementy nośne, ramy, mocowania, łyżki oraz roczną gwarancją na siłowniki, uszczelnienia, silnik hydrauliczny, zawory hydrauliczne, przewody hydrauliczne i złączki. Mieszalniki są produkowane zgodnie z normą SGS EN ISO 9001:2008, posiadają certyfikat CE (konieczny do użytkowania urządzenia na terenie UE).

DSC_0148
Mieszalnik do betonu ML600

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostęp do części zamiennych, reprezentując stabilnego i doświadczonego producenta mieszalników, który produkuje od 1991 roku, i ma w ofercie ponad 200 modeli osprzętu (zamiatarki, chwytaki do drewna, pługi śnieżne zwykłe i wirnikowe, łyżki ładowarkowe, pługi wirnikowe, widły, ramiona kopiące, odmiatarki, szybkozłącza, chwytaki rolnicze, do bali i wiele innych).

Funkcjonalność i zastosowanie

 • mieszanie betonu bezpośrednio przed użyciem na budowie
 • mobilność i możliwość używania w trudnych warunkach terenowych
 • możliwość mieszania na sucho, np. podsypki dla prac drogowych lub brukarskich
 • możliwość nabierania piasku jak standardową łyżką
 • nawet do 30% niższe koszty uzyskania betonu
 • zwrot inwestycji już po wymieszaniu 200 metrów sześciennych betonu
 • idealne uzupełnienie sprzętowe dla koparko-ładowarek wyposażonych w wiertnicę – bezpośrednie zalewanie betonem po wykonaniu odwiertu

Oferujemy urządzenia dopasowane do posiadanego nośnika, jego transport, montaż i uruchomienie w dowolnym miejscu w Polsce.

Potrzebujesz pomocy w wyborze mieszalnika? Zadzwoń – 791 700 540 lub Napisz do nas.

Mieszalniki do betonu dostarcza:

ADS Technic sp. z o.o.
ul. Świerklańska 109
44-264 Jankowice, woj. śląskie
tel. 32 430 90 09, 791 700 540
kom. 606 53 80 53, 570 338 448
www.adstechnic.pl

Comments

 • […] nie są to jedyne korzyści, jakie niesie za sobą własne mieszadło do betonu. Trzeba tutaj zwrócić także uwagę na wiele innych kwestii, które usprawniają znacznie […]

 • […] taka sama łyżka jak każda inna, w kwestii konstrukcji. Niemniej jednak jej wnętrze zajmuje mieszadło do betonu które sprawnie i stosunkowo szybko jest w stanie wymieszać niezbędne ilości betonu, w […]

 • […] jest betoniarka, lub wręcz korzystnie z usług zewnętrznych dostawców betonu. W własne mieszadło do betonu warto zainwestować dopiero wtedy, kiedy regularnie wykorzystujemy beton na placu budowy a jego […]

 • […] dość dokładnie zastanowić się nad kwestią tego, czy w przypadku naszego przedsiębiorstwa, łyżka z mieszalnikiem do betonu do ładowarek będzie rozwiązaniem korzystnym. Bardzo często bowiem może się okazać, iż rozwiązaniem […]

 • […] Jak już wspomnieliśmy, własna łyżka do mieszania betonu będzie rozwiązaniem korzystnym. Warto więc powiedzieć sobie nieco więcej o korzyściach, jakie niesie za sobą inwestycja w mieszadło do betonu. […]

Comments are closed.