Mieszalnik do betonu to bardzo pomocny osprzęt do ładowarki

Posted by admin

Wśród najbardziej pożądanych dostępnych osprzętów roboczych do ładowarek i koparko-ładowarek wyróżnia się mieszalnik do betonu.

Dla firm często realizujących prace z udziałem betonu, takich jak brukarstwo, budowa chodników i dróg dojazdowych, osadzanie obrzeży i krawężników, montaż elementów małej architektury, osadzanie studzienek, budowa przepustów, przygotowanie podbudowy, wylewanie płyt fundamentowych, zalewaniu fundamentów oraz ogólnie, przy wykonywaniu wszelkich prac betoniarskich, łyżka z mieszalnikiem zamontowana w miejsce standardowej łyżki ładowarkowej to naprawdę pomocny osprzęt.

Zastosowanie mieszalnika przyspiesza wiele prac, ułatwia przygotowanie mieszanki w ilości według aktualnych potrzeb, a także umożliwia dostarczenie betonu w trudnych warunkach terenowych.

Z powyższych powodów mieszalnik do betonu obok młota hydraulicznego jest dziś najpopularniejszym osprzętem, w jaki są wyposażane maszyny budowlane w Polsce.

Przy doborze odpowiedniego urządzenia warto brać pod uwagę producentów o ugruntowanej pozycji, o wieloletnim doświadczeniu, który specjalizuje się w produkcji osprzętu do maszyn budowlanych i dostarcza mieszalniki do betonu z certyfikatem CE.

Z dostępnych na rynku mieszalników, wyróżniają się produkowane na Słowacji urządzenia firmy Kovaco. Dzięki dostępnej w ofercie szerokiej gamie mieszalników, łatwo dopasujemy urządzenie odpowiednie do danej maszyny.

Kovaco produkuje od ponad 30 lat i dostarcza poprzez swojego wyłącznego dystrybutora ADS Technic osprzęt najwyższej klasy, w tym również: zamiatarki, pługi śnieżne, łyżki wielofunkcyjne, chwytaki różnego typu, łyżki przesiewające, widły i wiele innych.