Mieszalnik do betonu do miniładowarki

Posted by admin

Miniładowarki ze sterowaniem burtowym dzięki swojej wielofunkcyjności są maszynami budowlanymi stworzonymi do pracy z najróżniejszym osprzętem dodatkowym. Doskonale nadają się jako nośniki dla mieszalników do betonu, najczęściej o pojemności od 250 do 400 litrów (w zależności od wagi maszyny i parametrów maksymalnego udźwigu).

Mieszalnik do miniładowarki pozwoli szybko wymieszać potrzebną ilość betonu.

Dzięki połączeniu popularnych „bobcatów” i odpowiednio dobranej łyżki z mieszalnikiem uzyskujemy bardzo wydajne i pomocne narzędzie wspomagające realizację inwestycji w wielu branżach. Zwrotne i szybkie miniładowarki swobodnie poruszają się w przestrzeni miejskiej, gdzie wspomagają prace brukarskie drogowe i budowlane. Wyposażone w mieszalniki do betonu dostarczą dokładnie taką ilość betonu, jaka jest w danym momencie potrzebna.

Mieszalnik do betonu do miniładowarki dostarczany jest z adapterem umożliwiającym mocowanie do maszyn dowolnej marki oraz przewodami hydraulicznymi pozwalającymi zasilić urządzenie z linii hydraulicznej maszyny. Spust betonu jest realizowany poprzez zasuwę umieszczoną w dolnej części mieszalnika, sterowaną siłownikiem.