Mieszalniki do betonu na targach Autostrada Polska 2016

Posted by admin

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ADS Technic na tegorocznych targach Autostrada Polska, które odbędą się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2016 na terenie Targów Kielce.

Na stoisku zewnętrznym ZC-8 (w pobliżu bramy nr 2, od strony ulicy Zakładowej) zaprezentowane zostaną najnowsze modele osprzętu do maszyn budowlanych. Handlowcy odpowiedzą na każde Państwa pytanie. Dla klientów którzy odwiedzą stoisko przygotowano dodatkowe rabaty.

Dni otwarte ADS Technic

Tydzień po targach Autostrada, w dniach 10-11.06.2016 (piątek, sobota) odbędą się Dni Otwarte ADS Technic w trakcie których klienci będą mieli okazję przeglądu oferty osprzętu do maszyn budowlanych.

Impreza jest skierowana do wszystkich, którzy nie będą w stanie dotrzeć na targi w Kielcach, a także dla klientów z województwa śląskiego i ościennych, dla których będzie to dobra okazja by zapoznać się z ofertą wyposażenia dodatkowego do maszyn. Zapraszamy wszystkich do Jankowic koło Rybnika, gdzie w miłej atmosferze będzie okazja porozmawiać na temat oferowanych przez firmę ADS Technic urządzeń.