Zamów mieszalnik do betonu z wymiennym mocowaniem

Posted by admin

Co w sytuacji, kiedy planujesz wykorzystanie mieszalnika do betonu na budowie do pracy na różnych maszynach? Mamy rozwiązanie dla Ciebie!

Oferujemy możliwość dostarczenia mieszalnika w wersji z przykręcanym mocowaniem, które można łatwo wymienić. Już przy zamówieniu mieszalnika do betonu możesz zaznaczyć opcję dodatkowego mocowania wymiennego.

Zyskaj możliwość montażu mieszalnika do betonu do kilku maszyn

Dzięki temu będziesz mógł montować mieszalnik do betonu do różnych maszyn. W ten sposób można uniknąć kosztownego i problematycznego przerzucania maszyn pomiędzy budowami.

Oferowane przez nasz mieszalniki do betonu oraz inne osprzęty Kovaco, dają możliwość dodatkowego wykorzystania maszyn na budowie.

Osprzęt dodatkowy pozwala na wykonywanie prac różnego typu, co zwiększa wachlarz wykonywanych usług oraz uniezależnia firmę od podwykonawców.

Zalety wykorzystania mieszalnika do betonu na budowie

Mieszanie betonu na budowie ma wiele zalet, w tym przede wszystkim szybka dostępność betonu, jego niski koszt, ilość dopasowana do aktualnych potrzeb oraz możliwość dostarczenia w trudno dostępne miejsce, także z pomocą rury spustowej.

Już teraz zapytaj o ofertę na mieszalnik do betonu Kovaco, tel. 791 700 540, biuro@adstechnic.pl